ÖMSA Yapı, 20 yılı aşkın tecrübeye sahip bir inşaat taahhüt firması olarak hizmet vermektedir. Fizibiliteden projelendirmeye, detay çözümlerden malzeme seçimine, anahtar teslim uygulamalardan işletmeye alma, bakım ve onarım işlerine kadar her aşamada modern teknoloji imkanları ile hizmet vermekteyiz.

ÖMSA Yapı, olarak alt yapı, üst yapı inşaatları ve yapı bileşenleri ile bu unsurların tasarımı ile uygulamasını, her imalatı ilgili uluslararası standart ve yönetmeliklere, idari ve mevzuat gerekliliklerine uyarak uygulama tecrübesi ve sanatı becerileriyle işleyerek hayata geçirmektedir.

ÖMSA Yapı, müşterilerine, iş ortaklarına ve çalışanlarına karşı dürüst ve şeffaf olmayı öncelikli prensip edinmiştir. Mükemmeli başarmak ve ideali sunmak için tamamladığı her projesinde edindiği tecrübelerin desteği ile girişimci ruhuna katkı sağlamaktadır.

ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği ve ISO 14001 Çevre uygulamalarının birlikte yürütülmesi ile sürdürülebilir gelişmeye ve yaşam kalitesine katkıda bulunan, bilginin doğru kullanılmasını sağlayan, planlamadan işletmeye kadar tüm olumsuzlukları minimize eden bir sistem içinde faaliyetlerimizi yürütüyor ve sistemimizi sürekli geliştiriyoruz.

Tasarım ve uygulama aşamasında bilinçli ve tecrübeli personelimiz ile çevre değerlerinin korunmasına ve sürdürülebilirliğin sağlanmasına, sürekli gelişme ve ilerleme anlayışı içerisinde katkıda bulunma hedefinde ilerliyoruz.

İnşaat sektöründe uzun yıllar boyunca edinmiş olduğumuz bilgi birikimi ve tecrübeleri, alanında uzman ekipler ve profesyonel bir sevk ve idare anlayışıyla kurduğumuz ÖMSA Yapı, yatırımcılarına kaliteli, modern ve güvenliğin öncelikli olduğu çözümler sunmaktır. Gelişen teknoloji ve teknikleri yakından takip ederek yatırımcılarımızı ihtiyaç duydukları projelere kavuşturmaktır.